Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Wibratory punktu G

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Wibrator punktu G to seks-zabawka skupiona na pieszczeniu najczulszego miejsca w Twoim ciele. Wyróżnia go specyficzna budowa – specjalnie zagięta główka i powiększona końcówka. Dzięki niej wibrator dociera prosto do celu, a swoim rozkosznym działaniem obejmuje całą strefę erogenną, szybko doprowadzając do mocnego orgazmu. 

W naszym sklepie erotycznym znajdziesz wibratory punktu G skupione wyłącznie na penetracji oraz wibratory gwarantujące jednoczesną stymulację punktu G i łechtaczki – to tzw. króliczki. Jesteśmy więc pewni, że u nas zdobędziesz dokładnie to, czego szukasz i o co prosi Twoje ciało.

Czym jest wibrator punktu G?

Wibrator do stymulacji punktu G, znany też jako masażer punktu G, to gadżet erotyczny dedykowany kobietom – zarówno tym, dla których punkt G stanowi najważniejszą strefę erogenną, jak i dla pań dopiero szukających swojego źródła przyjemności. Cechuje go specyficzny, delikatnie wygięty kształt i odpowiednia długość – właśnie po to, by końcówka wibratora dotarła prosto do punktu G, a po drodze zapewniła pieszczoty u wejścia i na odpowiedniej długości pochwy. 

Rozkoszne działanie wibratora wynika – jak sama nazwa wskazuje – z wibracji. W zależności od konkretnego modelu są one mocniejsze lub delikatniejsze. W podstawowym stymulatorze punktu G znajdziesz kilka trybów wibracji. Z kolei zaawansowane produkty pracują nawet w kilkunastu różnych intensywnościach, wśród których na pewno trafisz na tę dopasowaną do Twojego nastroju. Mało tego! Nowoczesne modele oferują nie tylko przyjemne wibracje, ale też ruchy rotacyjne, posuwisto-zwrotne czy falujące. Niektóre z nich potrafią podgrzać się do temperatury rozgrzewającej zmysły do czerwoności. Najbardziej innowacyjne zabawki działają na bazie elektrostymulacji – impulsów elektrycznych skutecznie zwiększających podniecenie i umożliwiających komunikację z pochwą na zupełnie innym poziomie.

W sprzedaży znajdziesz dwa główne warianty wibratorów do punktu G – jednokońcówkowe i dwukońcówkowe. Pierwsze oferują wyłącznie stymulację wewnętrzną, podczas gdy drugie zadbają również o Twoją łechtaczkę. Każdy z tych modeli występuje w realistycznym – do złudzenia przypominającym penisa designie oraz jako eleganckie, niepozorne seks-gadżety, które możesz schować do torebki, walizki lub zostawić na szafce, zawsze czując się z tym komfortowo.

Wibrator łechtaczki a wibrator punktu G – czym się różnią?

Przede wszystkim działaniem, które wynika z nieco innej budowy tych zabawek. 

Wibrator punktu G skupia się pochwie, w tym głównie jej przedniej ściance, gdzie zlokalizowany jest mityczny „guziczek” – źródło rozkoszy każdej kobiety. 

Z kolei wibrator łechtaczki sprawuje opiekę wyłącznie nad zewnętrzem: łechtaczką i ewentualnie wargami. To na przykład słynny „pingwinek” – zabawny i niepozorny stymulator łechtaczki operującymi falami powietrza i posiadający kilkanaście funkcji ssących.

Musisz jednak wiedzieć, że często te dwie funkcje zostają połączone. Producentom erotycznych gadżetów zależy bowiem na jak największej przyjemności użytkowniczek. Są to tzw. króliczki. Nazwa wynika z zabawnej budowy wibratora. Posiada on dwie końcówki, z których jedna przyjmuje kształt „uszek” – to ona zajmuje się łechtaczką, a druga jest grubsza, podłużna i trafia do środka.

Funkcje wibratorów punktu G

Wibrator ze stymulacją punktu G ma wiele funkcji. Sprawdza się idealnie podczas masturbacji – samodzielnej i z drugą osobą. W zależności od sytuacji może wspierać grę wstępną i budować napięcie przed docelowym stosunkiem lub być towarzyszem głównej akcji, kiedy bawisz się sama. Pary chętnie wybierają wibratory z pilotem. Te pozwalają bowiem drugiej osobie na kontrolowanie przyjemności, jaką daje zabawka. A to element zaskoczenia i dominacji/uległości, który potrafi odmienić jakość łóżkowych igraszek. 

Wodoodporny wibrator punktu G z powodzeniem wykorzystasz w wannie, pod prysznicem, w basenie lub jacuzzi. Zawsze bezpiecznie i z tak samo korzystnym działaniem. Wibratory z ruchami posuwisto-zwrotnymi i rotacyjnymi dadzą wrażenie realnego stosunku z udziałem penisa. Podobnie jak wibrator punktu G z podgrzewaniem – po chwili stanie się tak samo ciepły, jak męski członek (a może nawet ciut bardziej!). Panie, które już dobrze poznały swoją seksualność często wybierają mocny wibrator punktu G, czyli taki z wydajniejszymi silniczkami. Z kolei dla pań dopiero rozpoczynających przygodę z gadżetami erotycznymi najlepszy wibrator punktu G to ten nieduży i z opcją regulacji intensywności działania.