Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Masażery łechtaczki

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Masażer łechtaczki to wyjątkowa zabawka erotyczna – dedykowana kobietom i zewnętrznej stymulacji ich najczulszej części ciała. Ma elegancką, dyskretną formę, dzięki której bez ryzyka zawstydzenia możesz zabrać go ze sobą w podróż lub postawić na szafce. W niewielkich rozmiarach masażera kryje się duża moc – wibracyjna, powietrzna lub ssąca. Moc, która podaruje Ci rozkosz, jakiej do tej pory nie znałaś! Będziesz czerpać z niej, nie wykonując żadnej pracy i mogąc w pełni skupić się na doznawanej przyjemności.

Na czym polega stymulacja łechtaczki?

Łechtaczka ma kilka tysięcy zakończeń nerwowych, co czyni ją jedną z najbardziej wrażliwych na dotyk części ciała. Nie oznacza to jednak, że stymulacja łechtaczki jest rzeczą łatwą! Wymaga przede wszystkim znajomości preferencji – własnych, jeśli myślisz o masturbacji i partnerki, jeśli planujesz podarowanie przyjemności komuś innemu. Mamy bowiem skłonność do zbyt mocnego naciskania na łechtaczkę, podczas gdy ona preferuje dotyk delikatny i cierpliwy. Początkowo pieszczoty mogą, a nawet powinny być różnorodne – to umożliwia poznanie własnego (lub czyjegoś) ciała i upodobań. Chroni też przed nudą. Im jednak dalej w las, tym masowanie łechtaczki powinno być bardziej jednostajne: o stałym tempie i sile nacisku. Takie pozwala na osiągnięcie orgazmu.

Co to masażer łechtaczki?

Stymulator łechtaczki, znany też jako masażer łechtaczki, to niesamowita seks-zabawka, która znacząco ułatwia i przyspiesza osiągnięcie orgazmu. Świetnie sprawdza się także w nauce własnego ciała i przeżywania przyjemności. Choć swoim wyglądem przypomina niepozorne urządzenie do domowej pielęgnacji ciała lub nietypowy dodatek do wystroju, kryje ogromną moc dostarczania rozkoszy! 

To zasługa wibracyjnej (wibrator-masażer łechtaczki) lub ssącej funkcji (ssący masażer łechtaczki), skrytej w końcówce bezdotykowego masażera łechtaczki. Takie działanie jest gwarantem mocnych doznań – częściowo przypominających seks oralny, a częściowo coś, czego nie spotykamy w tradycyjnym seksie, a co łechtaczka zdecydowanie uwielbia, czyli wibrowanie. Stymulator łechtaczki ma inną, bardzo dużą zaletę – generowane przez niego przyjemne fale rozchodzą się równomiernie po całej łechtaczce, również w środku. Tego nie zapewni żadna dłoń ani buziak! 

Bezprzewodowy masażer łechtaczki pozwala na swobodną zabawę i całkowite skupienie się na przyjemności. Działa doskonale jako gadżet do samodzielnej zabawy, ale też jako element stosunku partnerskiego. Większość masażerów wykonanych jest z silikonu medycznego połączonego z ABS, a więc pozostaje w pełni bezpieczny dla kobiecego ciała.

Czy masażer łechtaczki a dildo to to samo?

To dwa różne gadżety erotyczne! Dildo to zabawka w kształcie penisa. Przeznaczona jest zatem do penetracji. Nie posiada funkcji wibracji, a przyjemność z niej płynąca sprowadza się do uczucia wypełnienia i manualnej obsługi. Z kolei masażer łechtaczki – „serduszko”, „pingwinek” i wiele innych – to stymulator zewnętrzny, bazujący głównie na funkcji wibracyjnej. Tylko niektóre modele, wyraźnie oznaczone jako stymulatory zarówno łechtaczki, jak i punktu G, posiadające dwie funkcjonalne końcówki, nadają się do jednoczesnego użycia wewnątrz i na zewnątrz.

Jakie rodzaje masażerów łechtaczki wyróżniamy?

  • Bezdotykowy (soniczny) masażer łechtaczki – po wybraniu ulubionego trybu wibracji i/lub ssania nie wymaga od Ciebie żadnej pracy. Działa niejako w tle, a Ty w pełni skupiasz się na przeżywanej przyjemności! Taki masażer generuje fale dźwiękowe, które delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozchodzą się po całej łechtaczce, również jej wewnętrznej części, z łatwością doprowadzając Cię do orgazmu. 
  • Cichy masażer łechtaczki – idealny, jeśli zdarza się, że w pokoju obok przebywa ktoś, kogo nie chcesz zaskoczyć dźwiękami wydawanymi przez stymulator.
  • Dyskretny (mini) masażer łechtaczki – zmieścisz go w torebce i niewielkim bagażu. Zabierzesz do pracy i w podróż. Skorzystasz w pełni z jego mocy, jeśli masz filigranową sylwetkę.
  • Duże i mocne masażery łechtaczki – dedykowane paniom o dużych potrzebach! Masują intensywnie i obejmują nie tylko łechtaczkę, ale też wargi.
  • Masażer łechtaczki na baterie – stanowi alternatywę dla masażera z funkcją ładowania przez USB.

Jak używać masażera łechtaczki?

Tak, jak lubisz! Większość wykorzystasz po prostu przykładając końcówkę do łechtaczki. Modele podwójne – z dwiema główkami – użyjesz do stymulacji zarówno łechtaczki, jak i pochwy, w tym punktu G, a nawet odbytu. „Motylek” masażer łechtaczki z łatwością przypniesz do bielizny, a dzięki obsłudze za pomocą pilota włączysz go w niespodziewanym miejscu i czasie… Intensywne wrażenia gwarantowane! W naszym internetowym sex shopie znajdziesz też masażery łechtaczek dla par – do jednoczesnej stymulacji łechtaczki i penisa. Chcesz korzystać z urządzenia w wannie, jacuzzi  lub pod prysznicem? Poszukaj wodoodpornego modelu. Pamiętaj też, że wibracyjne i ssące funkcje tego urządzenia możesz wykorzystać do masowania innych erogennych stref w swoim ciele! Zawsze bardzo ważne jest, by stopień wibracji dopasować do swoich potrzeb. I nie zawsze im mocniej, tym lepiej. Pozwól sobie również na znalezienie rozkoszy w nieco bardziej subtelnym dotyku.

Jaki masażer łechtaczki wybrać? Popularne modele masażerów

Zastanawiasz się, jaki masażer do łechtaczki warto wybrać? Panie najczęściej stawiają na  „pingwinek” masażer łechtaczki, czyli popularny model Satisfyer Pro Penguin, a także masażer łechtaczki Layaspot. Dużym uznaniem kobiet cieszy się również masażer łechtaczki z języczkiem. Dla wielu Klientek to najlepszy masażer łechtaczki imitujący pieszczoty oralne. Niezmiennie częstym wyborem jest „króliczek” – o fallicznym kształcie i „różdżka” – mocny stymulator łechtaczki.

Twoja łechtaczka to źródło wielu intensywnych, nieznanych jeszcze doznań! Otwórz się na nie z dobrym masażerem do łechtaczki!