Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Zabawki analne

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Zabawki analne - co to jest?

Zabawki analne to gadżety erotyczne dla kobiet i mężczyzn. Są przeznaczone do pieszczenia odbytu, w którym znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Taka stymulacja analna wywołuje silną przyjemność seksualną oraz jest sposobem na odkrywanie i eksperymentowanie ze swoim ciałem. Akcesoria analne sprawdzają się zarówno podczas seksu, jak i samodzielnej masturbacji. Zapewniają uczucie przyjemnego wypełnienia, które relaksuje i łagodzi stres - zwłaszcza w połączeniu z innymi formami stymulacji seksualnej lub zmysłowej.

Zabawki analne - jakie rodzaje są najpopularniejsze?

Nasz sklep erotyczny proponuje duży wybór gadżetów analnych. Występują w różnych kształtach, rozmiarach, oraz kolorach. Są wykonane z rozmaitych materiałów (np. silikonu, plastiku, szkła, metalu, złota) oraz mogą proponować dodatkowe funkcje (np. wibracje lub elektrostymulację). Wybór zależy od indywidualnych preferencji i doświadczenia. 

Do najpopularniejszych akcesoriów analnych należą korki analne. Są znane również jako: wtyczki analne, zatyczki analne, plugi analne. Najczęściej są to krótkie, stożkowate gadżety, które wprowadza się do odbytu i zatrzymuje w środku za pomocą szerszej podstawy lub uchwytu. Niektóre zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o stymulacji prostaty, która jest również znana jako punkt P. 

Równie popularne są kulki analne. To gadżet erotyczny podobny do kulek gejszy. Ma jednak jedną podstawową różnicę - został zaprojektowany w taki sposób, by jak najlepiej stymulować odbyt, a nie pochwę. Dlatego ich zalety docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Kuleczki analne używa się, aby samodzielnie osiągnąć orgazm lub zintensyfikować doznania płynące z tradycyjnego seksu.

Na szczególną uwagę zasługują również koraliki analne, znane również jako sondy analne. Mają mniejszy rozmiar niż kulki analne, dlatego poleca się je osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z seksem analnym. Sznur kulek wprowadza się do odbytu i delikatnie wyciąga. Następnie powtarza się ten ruch kilka razy, aby zwiększyć przyjemność.

Niektóre gadżety analne proponują dodatkowe funkcje, np. wibracje. Wibrujące gadżety analne zapewniają dodatkową stymulację podczas penetracji odbytu. Takie urządzenie składa się z wibratora, który jest umieszczony wewnątrz lub przy końcu zabawki analnej i zwykle jest napędzany bateriami, które można wymienić lub naładować. Po włączeniu gadżetu wibracje przenoszone są na strefy erogenne, co zwiększa intensywność doznań. Sterowanie gadżetami analnymi odbywa się za pomocą przycisków na zabawce, poprzez pilota lub aplikację mobilną. 

Popularnym wyborem są również dildo analne. To sex zabawki do zabawy solo lub seksu we dwoje. Niektóre z nich przypominają prawdziwego penisa. Przy tym są mniejsze i cieńsze od dildo dopochwowego. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić dotarcie do punktów erogennych. W przeciwieństwie do wibratorów, dilda analne nie mają wbudowanych wibracji.

Gadżety analne - jak używać? 

Higiena intymna, a w tym przypadku higiena analna, jest bardzo ważna przed seksem. Warto ją również rozważyć przed użyciem zabawek analnych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór produktów do wykonania lewatywy.

Bezpośrednio przed użyciem akcesoriów skorzystaj z lubrykantu, np. na bazie wody. W przeciwieństwie do pochwy odbyt nie produkuje naturalnego nawilżenia. Lubrykant zmniejsza ryzyko powstania urazów i zwiększa przyjemność.

Aby używanie zabawki analnej było bardziej komfortowe i przyjemne - zrelaksuj się. Oddychaj głęboko i spróbuj rozluźnić mięśnie odbytu. Wtedy włóż delikatnie gadżet i unikaj gwałtownych ruchów. 

Kiedy osiągniesz satysfakcję, dokładnie wyczyścić zabawkę, by była gotowa do kolejnego użycia. Pamiętaj, by zawsze przestrzegać zaleceń producenta dotyczących używania danego gadżetu.

Zabawki analne dla początkujących

Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z zabawkami analnymi, pamiętaj, by wybrać gadżet, który będzie odpowiadał Twojemu doświadczeniu. Na początku wybieraj akcesoria, które są mniejsze i smuklejsze. Idealnym wyborem sex zabawki, które są węższe na górze i szersze na dole. Powód jest prosty - łatwiej je włożyć i wyciągnąć. W cenie są również dodatkowe „zabezpieczenia”, np. uchwyt lub podstawka, która zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się gadżetu. 

Akcesoria analne dla zaawansowanych

Szukasz kolejnej zabawki analnej? W takim razie możesz pozwolić sobie na większe, szersze, bardziej okazałe rozmiary. Eksperymentuj i próbuj, tak by znaleźć produkt, który spełni Twoje wymagania. Na Twoją uwagę zasługują również sex zabawki, które proponują dodatkowe funkcje, np. wibrujące korki analne lub kulki analne z elektrostymulacją. Pamiętaj, by mimo doświadczenia zawsze przestrzegać zaleceń producenta.

Zabawki analne dla mężczyzn

Gadżety analne dla mężczyzn zostały zaprojektowane w taki sposób, by perfekcyjnie dotrzeć do prostaty, która jest znana również jako męski punkt G lub punkt P. To gruczoł, który znajduje się u podstawy penisa. Jest bardzo wrażliwy na dotyk i może dostarczyć intensywne doznania seksualne. Niektóre akcesoria analne dla mężczyzn proponują dodatkowe urozmaicenia, które potęgują stymulację prostaty, np. wibracje, elektrostymulacje lub wypustki. 

Gadżety analne dla kobiet

Zabawki analne dla kobiet mogą być źródłem nieznanej wcześniej rozkoszy. Po pierwsze okolicach odbytu znajduje się wiele zakończeń nerwowych, które reagują na dotyk, masaż lub wibracje. Po drugie podczas zabawy analnej dochodzi do stymulacji mięśni dna miednicy, które są zaangażowane w orgazm. Po trzecie, dla niektórych kobiet stymulacja analna może być psychologicznie podniecająca i pobudzająca ze względu na tabu związane z tą formą aktywności seksualnej. Kobiety muszą pamiętać, że w przeciwności do pochwy odbyt nie ma naturalnego nawilżenia. Dlatego każda zabawka analna powinna być używana z lubrykantem.