Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 168,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Kulki analne

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 168,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Kulki analne - co to jest?

Jeżeli zastanawiasz się, czym są kulki analne - jesteś w dobrym miejscu. To gadżety erotyczne dla kobiet i mężczyzn. Powstały z myślą o przyjemnej stymulacji odbytu. Składają się z kilku okrągłych kuleczek, które - w przeciwieństwie do koralików analnych i sond analnych - nie są ze sobą połączone. Kulki analne docenią zarówno początkujący, jak i zaawansowani koneserzy zabawek erotycznych. Świetnie sprawdzają się podczas masturbacji lub zabawy we dwoje, np. gry wstępnej lub seksu z partnerem lub partnerką. To również doskonały wybór, jako przygotowanie do seksu analnego. Przed użyciem warto pokryć kulki analne lubrykantem dla zwiększenia komfortu użytkowania. Ważne jest również zachowanie ostrożności podczas wkładania kulek do odbytu, a także wcześniejsze zadbanie o higienę intymną. 

Kulki analne - do czego służą?

Kuleczki analne to sprawdzony sposób na przyjemność podczas seksu, gry wstępnej lub masturbacji. Dla kogo są kulki analne? Właściwie dla każdego! Po wprowadzeniu są źródłem rozkoszy zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. 

Zaletą kulek analnych jest wzmacnianie doznań podczas orgazmu u kobiet i mężczyzn. Intensyfikują stymulację i zwiększają podniecenie seksualne, co może prowadzić do silniejszych i bardziej satysfakcjonujących orgazmów. Jednocześnie są źródłem przyjemnego uczucia wypełnienia, dlatego niektórzy wprowadzają je do odbytu i pozostawiają w środku na pewien czas.

Kuleczki doskonale wiedzą, jak stymulować i pieścić prostatę, otwierając przed mężczyznami drogę do nieznanej wcześniej przyjemności. Prostata, nazywana czasem męskim punktem G lub punktem P, jest bardzo wrażliwym obszarem, który może dostarczać ogromną rozkosz, a nawet orgazm, podczas stymulacji. Kulki analne mogą być używane do delikatnego masażu prostaty, co prowadzi do intensywnych i przyjemnych doznań.

Warto również wspomnieć o jeszcze jednej zalecie kulek analnych. Są często wybierane w celu stopniowego rozszerzania odbytu. Dla niektórych kobiet i mężczyzn może to być szczególnie przydatne, zwłaszcza jeśli w przyszłości chcą eksplorować większe rozmiary zabawek erotycznych lub przygotować się do seksu analnego.

Kulki analne są często używane jako element gry wstępnej. Partner lub partnerka wprowadza kulki analne do odbytu drugiej osoby, co może zwiększyć podniecenie i przygotować do dalszej aktywności seksualnej. Kulki analne mogą być również stosowane podczas masturbacji jako narzędzie do eksploracji własnej seksualności. Dostarczają różnorodnych bodźców i wzmacniają doznania podczas samodzielnego eksperymentowania.

Kulki analne - jakie rodzaje?

Kulki analne dla kobiet i mężczyzn mają różne rozmiary i kształty, które w zależności od potrzeb i doświadczenia mogą być większe lub mniejsze, a także regularne lub nieregularne. Kulki analne dla mężczyzn i kobiet są wykonane z różnorodnych materiałów (m.in. delikatne kulki analne z silikonu medycznego, bezpieczne kulki analne z PVC, szklane kulki analne lub kulki analne z metalu) i występują w wielu kolorach (najpopularniejsze kulki analne to te w kolorze czarnym). Za każdym razem kuleczki są zestawione w linii i połączone sznureczkiem lub łańcuszkiem.

Kulki analne - jak używać?

Warto pamiętać, że każda osoba ma swoje własne potrzeby, oczekiwania, preferencje i granice. Dlatego skoro rozważasz zakup kuleczek analnych, ważne, żeby dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Kulki analne - jakie wybrać? Początkowo wybieraj kulki analne dla początkujących, czyli te w mniejszych rozmiarach. Najlepiej takie, które zaczynają się od mniejszych kulek na początku i stopniowo zwiększających się w rozmiarze w kierunku końca. Taka konstrukcja ułatwia wkładanie i wyjmowanie seks zabawki.

Wraz z rosnącym doświadczeniem możesz pozwolić sobie na kulki analne dla zaawansowanych, a więc na większe rozmiary, nieregularne kształty, a nawet na te najdłuższe sznureczki. Z czasem pewnie nabierzesz ochoty na więcej. Wtedy zwróć uwagę na inne zabawki analne, np. korki analne lub sondy analne / koraliki analne. 

Jak włożyć kulki analne?

Przed użyciem kuleczek, podobnie jak przed seksem analnym, zaleca się wykonanie lewatywy. Polega ona na wprowadzeniu wody do odbytu za pomocą specjalnego urządzenia (np. gruszki do lewatywy). Taki zabieg zdecydowanie zwiększa poczucia komfortu podczas zabawy.

Cenną praktyką jest również używanie lubrykantu, np. na bazie wody. To ważne, ponieważ odbyt w przeciwieństwie do pochwy nie nawilża się samodzielnie. Pokrycie zabawki żelem ułatwia wprowadzenie jej do środka i zapewnia większy komfort podczas zabawy. 

Podczas wkładania znajdź pozycję, która pozwoli Ci na łatwy dostęp do odbytu. Umieść pierwszą kulkę analną - delikatnie i stopniowo. Pamiętaj, że odbyt jest elastyczny, ale wymaga delikatności. Jeśli odczuwasz dyskomfort lub ból, zatrzymaj się i zrelaksuj. Następnie wprowadź kolejne kuleczki. Pamiętaj, żeby robić to stopniowo, dając sobie czas na przystosowanie i relaks między każdą kulką.

Jakie są najlepsze kulki analne?

Najlepsze kulki analne to takie, które perfekcyjnie dopasowują się nie tylko do ciała, ale także do naszych potrzeb i oczekiwań. Powinny urozmaicać życie seksualne i odkrywać nieznane wcześniej przyjemności. Zawsze warto wybierać gadżety erotyczne proponowane przez sprawdzony sklep, taki jak TeRzeczy, oraz od renomowanych producentów, takich jak: Satisfyer, Dream Toys, Dream Toys, Pretty Love, czy Fifty Shades of Grey. 

Kulki analne a koraliki analne - jaka różnica

Zastanawiasz się, czym się różnią koraliki analne od kulek analnych? Przede wszystkim konstrukcją! Kulki analne to gadżet erotyczny, który składa się z kuleczek, które nie są ze sobą bezpośrednio połączone. Natomiast w przypadku koralików analnych (nazywanych inaczej sondami analnymi) mówimy o jednolitej, połączonej budowie. Oba rodzaje tych gadżetów analnych znajdziesz w naszym sklepie internetowym.