Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Pierścienie erekcyjne

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Co to jest pierścień erekcyjny?

Pierścień erekcyjny to gadżet erotyczny dla mężczyzn. Jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy umieścić go u nasady penisa lub wokół jąder, by cieszyć się mocniejszą i dłuższą erekcją, a w efekcie większą satysfakcją z seksu. Pierścień erekcyjny jest również znany pod kilkoma innymi nazwami, m.in. jako: pierścień na penisa, obręcz na penisa, ring na penisa, nakładka na penisa, czy zacisk na penisa. Finalnie chodzi jednak o ten sam produkt.

Kiedy stosować ring na penisa?

Jednym z powodów, dla których warto po niego sięgnąć, są zaburzenia erekcji. Pierścień ogranicza odpływ krwi z penisa, co pozwala utrzymać wzwód przez dłuższy czas. Jednocześnie zwiększa wrażliwość, dlatego jest rozwiązaniem, gdy mężczyzna uskarża się na opóźniony wytrysk lub szuka sposobu na spotęgowanie przyjemności seksualnej.

Jak działa ring na penisa?

Kiedy mężczyzna jest podniecony, krew napływa do penisa, a to powoduje erekcję. Ring na penisa skutecznie zatrzymuje krew w tkankach prącia, dlatego członek dłużej pozostaje w stanie wzwodu. Jednocześnie mężczyzna może odczuwać zwiększoną wrażliwość. To wszystko przekłada się na większą satysfakcję – również u kobiety. Zwłaszcza jeśli pierścień ma specjalne wypustki lub teksturowaną powierzchnię.

Jakie są rodzaje pierścieni na penisa?

Pierścienie erekcyjne są dostępne w różnych rozmiarach, materiałach, wzorach i kolorach. Mogą również zawierać dodatkowe funkcje. Nasz sklep internetowy z zabawkami erotycznymi proponuje duży wybór ringów na penisa: wibrujące pierścienie erekcyjne (zamieniają penisa w „żywy wibrator”), pierścienie erekcyjne z teksturowaną powierzchnią (zapewniają dodatkową stymulację), pierścienie erekcyjne z wypustkami (pieszczą łechtaczkę) i pierścienie erekcyjne na penisa i jądra (dla ultra mocnej erekcji).

Jaki pierścień erekcyjny wybrać?

Najlepsza obrączka na penisa to taka, która jest idealnie dopasowana i odpowiada potrzebom obojga partnerów. Na początku należy wybrać odpowiedni rozmiar. W tym celu mężczyzna może zmierzyć obwód swojego penisa, skorzystać z tabeli rozmiarów lub zapoznać się z opisem sklepu internetowego. Warto również wsłuchać się w swoje potrzeby – jeżeli chcemy nie tylko wzmocnić erekcję, ale też zapewnić dodatkową stymulację partnerce, najlepiej wybrać wibrujący pierścień erekcyjny lub ring na penisa z wypustkami.

Ceny pierścieni erekcyjnych

Ile kosztuje pierścień erekcyjny? Odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od kilku czynników, m.in. od: materiału, z którego został wykonany, dodatkowych funkcji, wielkości zestawu oraz marki. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór ringów na penisa. Ich ceny rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Jak założyć pierścień erekcyjny?

Po pierwsze pobudź się – doprowadź penisa do erekcji przez masturbację lub stymulację z partnerką/partnerem. Następnie nałóż pierścień na członka i przesuń go na dół. Teraz możesz cieszyć się z mocniejszej erekcji i przyjemniejszego seksu. Eksperymentuj z różnymi pozycjami, aby znaleźć to, co dla Was najlepsze.

Pierścienie erekcyjne dla par

Choć przyjęło się, że ring na penisa to gadżet erotyczny dla mężczyzn, należy pamiętać, że przynosi korzyści dla obojga partnerów. Większy i twardszy penis to przecież większa satysfakcja z seksu dla kobiety. Zwłaszcza gdy gadżet wibruje, ma dodatkowe wypustki lub przyjemne prążki.

Wibrujący pierścień erekcyjny

Nakładka wibracyjna na penisa to gadżet erotyczny, który zamienia członka w „żywy wibrator”. Ma te same zalety co tradycyjny pierścień erekcyjny – wzmacnia erekcję i zwiększa satysfakcję z seksu. Jednocześnie jest źródłem dodatkowej stymulacji, która jest odczuwalna zarówno przez mężczyznę, jak i przez kobietę. W zależności od modelu wibrujące pierścienie erekcyjne proponują różnorodne programy wibracji, które można dostosować do potrzeb lub aktualnego nastroju.

Czy pierścień erekcyjny jest bezpieczny?

Tak - pod warunkiem że jesteś zdrowy i postępujesz zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu. Jeśli chorujesz (np. na zaburzenia krzepnięcia krwi) lub zażywasz leki (np. rozrzedzające krew), powinieneś unikać pierścienia na penisa lub skonsultować używanie ze swoim lekarzem.

Regulowany zacisk na penisa i jądra

To rodzaj pierścienia erekcyjnego, który umożliwia perfekcyjne dopasowanie do penisa i jąder. Jest idealnym wyborem dla początkujących mężczyzn, którzy nie wiedzą, jaki rozmiar pierścienia dobrać. Zacisk działa jak lasso – wystarczy opleść nim trzon lub jądra i dopasować ucisk. Jednoczesne zaciśnięcie członka i jąder potęguje erekcję i zwiększa wrażliwość penisa na wszelkie bodźce.

Opaska na jądra czy opaska na penisa?

Celem opaski na penisa jest przede wszystkim wzmocnienie erekcji i wydłużenie stosunku seksualnego. W przypadku opaski na jądra dodatkową zaletą jest zapewnienie ciasnej przyjemności. Wielu mężczyzn traktuje ją również jako podniecający ozdobnik. Oba gadżety można łączyć – tak, by wrażenia z seksu były jeszcze większe.