Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Korki analne

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 1 775,00 zł

Wybierz materiał

Wybierz materiał

Wybierz działanie

Wybierz działanie

Wybierz zasilanie

Wybierz zasilanie

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Marka

Marka

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz dodatkowe funkcje

Wybierz zestaw

Wybierz zestaw

Co to jest korek analny?

Korki analne, znane również jako zatyczki analne i plugi analne, to jedne z najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla kobiet i mężczyzn. Wkłada się je do odbytu w celu osiągnięcia podniecenia, przyjemności oraz orgazmu. Są używane w ramach przygotowania do seksu analnego lub jako sposób na urozmaicenie życia erotycznego. Występują w wielu kształtach, a niektóre z nich do złudzenia przypominają prawdziwego penisa. Mają różne rozmiary, kształty i kolory. 

Jak używać korka analnego?

Stymulacja odbywa się poprzez umieszczenie gadżetu w odbycie. Korek wprowadzamy delikatnie i stopniowo. Możemy zastosować lekki nacisk, natomiast nie na tyle, żeby odczuwać ból. Dzięki lubrykantom aplikacja staje się łatwiejsza, a doznania bardziej komfortowe. Tradycyjne korki analne dla kobiet i mężczyzn stosowane są zarówno do zabawy w parach, jak i w pojedynkę. Zatyczki analne świetnie sprawdzą się jako narzędzie do stymulacji punktu P. Jak stymulować męski punkt G? Stosowanie takiego korka wprowadza delikatny nacisk na prostatę, co może prowadzić do dużej przyjemności i intensywnego orgazmu. Satysfakcję z używania zatyczki analnej odczuwają również kobiety - zabawka pieści strefy erogenne i zapewnia przyjemne uczucie wypełnienia. 

Jak wybrać korek analny?

Wtyczki analne należy dostosować do doświadczenia, oczekiwań i budowy ciała - tak, żeby zapewnić sobie odpowiedni komfort, wygodę, a przy tym jak najprzyjemniejsze doznania. Ergonomiczne korki analne mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak lateks, kauczuk, silikon oraz innych tworzyw sztucznych. Istnieją także metalowe korki analne i szklane korki analne. Przy wyborze zatyczki należy wziąć pod uwagę wrażliwość na konkretne materiały lub ewentualne alergie, a następnie kupić taki, który będzie komfortowy i bezpieczny.

Korek analny dla początkujących

Pewnie zastanawiasz się, czy korki analne są bezpieczne? Eksperymentowanie z plugami analnymi zaleca się rozpocząć od mniejszych rozmiarów. Taka zatyczka analna będzie łatwiejsza do wprowadzenia i dużo bardziej komfortowa dla niedoświadczonego użytkownika. Kolejnym ważnym czynnikiem, na który powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze zabawki, jest materiał, z którego jest wykonana. Przygodę rozpocznij od korka z miękkiego, elastycznego materiału - będzie przyjazny dla skóry i łatwiejszy do wprowadzenia. Dla początkującego użytkownika świetnym wyborem są silikonowe korki analne dla mężczyzn i kobiet. Zwróć także uwagę na kształt - smukły czy stożkowaty korek może ułatwić wprowadzenie, a także zwiększy komfort podczas noszenia. Ważna jest również szeroka podstawa - zapobiega przemieszczaniu się, a także ułatwia wkładanie i wyjmowanie.

Korek analny dla zaawansowanych

Jeżeli masz już doświadczenie w korzystaniu z zatyczek analnych, jest kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru bardziej zaawansowanej seks zabawki. Zwróć uwagę na rozmiar, jeśli używałeś już korka analnego i czujesz się komfortowo z mniejszymi rozmiarami, rozważ przejście na większy gadżet. Taki wybór może zapewnić nowe doznania i przyjemniejszą stymulację. Na rynku dostępne są bardziej rozmaite kształty, w porównaniu do tradycyjnych, takie jak zatyczki z wypustkami, stożkami czy innymi przyjemnymi strukturami. Zapewniają dodatkową stymulację i pobudzają na wiele nieznanych wcześniej sposobów. Pamiętaj, że wybór korka zależy od indywidualnych preferencji i upodobań. Dlatego eksperymentuj, odkrywaj różne opcje, poznaj to, co sprawia Ci największą przyjemność.

Korek analny: rodzaje gadżetów erotycznych

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele rodzajów gadżetów erotycznych, w tym korków analnych. Tradycyjna zatyczka analna wykonana jest z delikatnego materiału, ma gładką powierzchnię i posiada kształt gruszki lub stożka. 

Istnieją też korki analne z wypustkami, nierównościami czy guzkami na powierzchni, które zapewniają dodatkową przyjemność podczas użytkowania. 

Na uwagę zasługują również korki analne z kuleczkami rozmieszczonymi wzdłuż trzonu. Dzięki masażowi wykonywanemu podczas poruszania korkiem, dostarczają nieodkryte dotąd wrażenia i przyjemności. 

Istnieją też wibrujące korki analne. Masażery analne mają różne tryby wibracji i ustawienia intensywności. Dzięki temu możemy eksperymentować na nowe sposoby, uczyć się swojego ciała i doznawać zaskakujących przyjemności. 

Na rynku dostępne są też korki analne z charakterystycznym zwieńczeniem, np. zatyczki analne z ogonkiem króliczka, korki z kryształem, różą lub wstążką. Pobudzają zmysły, wyostrzają wyobraźnię i dostarczają nowych wrażeń. 

Pamiętaj, że wybór korka analnego zależy od Twoich preferencji, doświadczenia i indywidualnych potrzeb. Próbuj nowych opcji i odkryj to, co sprawia Ci największą przyjemność. Nie zapominaj o użyciu odpowiedniego lubrykantu, co sprawi, że doznania będą jeszcze bardziej intensywne i komfortowe.

Korek analny: dlaczego warto go używać?

Używanie zabawki do anala ma wiele korzyści bez względu na płeć. Zabawa analna zapewnia dodatkową stymulację seksualną. Pomaga w eksplorowaniu stref erogennych i zwiększa samą przyjemność seksualną. Może być świetnym przygotowaniem do stosunku płciowego (takiego jak seks analny). Pomaga rozluźnić i przygotować mięśnie odbytu przed penetracją, a przy tym zmniejsza dyskomfort i ułatwia wprowadzenie penisa lub innych zabawek erotycznych, takich jak lulki analne. Dla wielu osób samo używanie zatyczki analnej jest częścią ich fantazji seksualnych i drogą do lepszego poznania swojego ciała, realizację swoich pragnień i potrzeb seksualnych.