Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 142,00 zł

Masturbatory Tenga

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 142,00 zł

Nowoczesne, eleganckie i dyskretne – takimi słowami można określić japońskie masturbatory Tenga. To produkty najwyższej klasy spośród wszystkich masturbatorów dla mężczyzn. Charakteryzują się starannie opracowanym designem, w którym jest miejsce zarówno na dyskrecję, wygodę, jak i ekstremalnie mocne doznania. Ustal, czego potrzebujecie – Ty i Twój penis, a na pewno znajdziesz to w naszym sklepie!

Masturbatory Tenga – prosta droga do rozkoszy

Do oferty włączamy różnorodne masturbatory marki Tenga. Różniące się stopniem zaawansowania i tym samym jakością oferowanych wrażeń. Proponujemy Ci między innymi masturbatory męskie imitujące seks oralny – w kształcie ust, wyposażone w funkcję ssania oraz ciągnięcia, a nawet technologię Air-Tech, która stymuluje powietrzem. Oddajemy w Twoje ręce również męskie masturbatory z dwoma otworami – standardowym i ciaśniejszym. Jeden z powodzeniem wykorzystasz do subtelnej i przedłużonej stymulacji – świetnej jako trening Twojej seksualności, a drugi na potrzeby szybkiej akcji – w ciasnym objęciu rozkoszy.

Japońskie masturbatory Tenga dla mężczyzn – sprawdzona jakość

Dużą popularnością cieszą się też oczywiście klasyczne masturbatory Tenga, w których samodzielnie dozujesz sobie intensywność doznań. W jaki sposób? Choćby przytykając palec do otworu – to zwiększa ciśnienie i potęguje przyjemność. We wnętrzu masturbatory posiadają dodatkowe wypustki i zwężenia. Są też wyłożone gładkim materiałem, który szybko się nagrzewa i zwilża. Całość jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy wyjąć środkową część i umyć ciepłą wodą z mydłem lub dedykowanym środkiem do higieny zabawek erotycznych.